Başlangıç Sayfasına Geri Dön

 info@bicergrup.com.tr

+90 326 613 33 00

KURTULUŞ MAH. MİTHAT PAŞA CAD. NO 63/B İSKENDERUN / HATAY

Language

KURUMSAL

 

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesi ile bağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışır. Hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız. Amacımız sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

 

VİZYON

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak. Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık. Sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetimi gerçekleştirmek. Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlanacak şekilde geleceğimizi planlamak.

 

PRENSİP

İyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağıyla çalışarak tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak. Taahhüdü altındaki işleri zamanında ve kaliteli şekilde tamamlamak.

 

HEDEF

Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda büyük ve başarılı projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine güç katmayı hedef alırız. Daima " EN İYİ " olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

 

SAYFALAR

E- KATALOG

ÜRÜNLER

SOSYAL MEDYA

İLETİŞİM

Anasayfa

Kurumsal

Modeller

Katalog

Takip Edin

Adres: Kurtuluş Mah.

Mithat Paşa Cad. No63/B

İskenderun / HATAY

 

İletişim

Mail: info@bicergrup.com.tr

Mail: mehmet@bicer grup.com.tr

Pvc Kaplama Kapılar

Ahşap Kaplama Kapılar

T : +90 (326) 613 33 00

F:  +90 (326) 613 33 00

T:  +90 (533) 684 34 04

Copyright © 2018 BİÇER GRUP İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.